Professioneel Coaches

Voor een beter leesbaar overzicht vind je hier de volledige lijst in Google Spreadsheets.

Naam Adres Postcode Woonplaats Provincie Telefoonnr. E-mail Website Specialisatie
Jos Klüte Vredeman de Vriesstraat 6 8921 BT Leeuwarden Friesland 06-22519192 j.klute@chello.nl    
Christien Miedema Thaborwei 8 8633 WS IJsbrechtum Friesland 06-22668469 christienmiedema@gmail.com www.zero-trainingencoaching.nl  
Marga Schollema Stationsweg 84 9471 GV Zuidlaren (DR) Drente 06-29628941 marga.schollema@home.nl    
Henk Steneker Veenweg 28 7814 PZ Emmen Drenthe 0591-653277 henk@coachingspraktijkreflectie.nl    
Melanie Drenth Ruusbroecstraat 126 8022 EK Zwolle Overijssel 06-48352528 Juacoaching@gmail.com www.juacoaching.nl  
Daniëlle ter Stal Wagenmaker 16 7463 DH Rijssen Overijssel 06-47957502 danielle@coachingspraktijkhartzaken.nl www.coachingspraktijkhartzaken.nl  
Hilda Clevering Verlaatseweg 43 8331 NW Steenwijk Overijssel 06-53132364 info@clevercoaching.nl www.clevercoaching.nl  
Mary Moerman Wildforsterweg 17 3881 NH Putten Gelderland 0577-460230 info@kolibri-coaching.nl   Kindercoaching
Aly de Jong Achterstraat 24 4101 BB Culemborg Gelderland 06-37199838 alydejong@hotmail.com www.coachingquintaessentia.nl Rouw & verlies, echtscheiding en arbeidsconflicten
Désirée Karsen Van Brerostraat 45 7312 VK Apeldoorn Gelderland 06 57543142 desiree@ontmoeting-cc.nl www.ontmoeting-cc.nl  
Suzanne Moojen Eisenhowerlaan 21 3844 AR Harderwijk Gelderland 06-42722263 s.k.moojen@online.nl    
Saskia Hendriks-Janse de Jonge Rossiniweg 27 3906 CE Veenendaal Utrecht 06-11770097 info@saskialifecoach.nl www.saskialifecoach.nl Persoonlijke groei en bewustwording
Amanda Minkema-Wiewel Scalmeijerpad 30 3766 CE Soest Utrecht 06-53790598 amanda@havecourage.nl www.havecourage.nl persoonlijke veranderingsprocessen
Else van Geffen Graaf Albertsingel 28 3434 DK Nieuwegein Utrecht 06-23817617 else@elsecoacht.nl www.elsecoacht.nl  
Jos Ariëns Rembrandtlaan 84 3931 TK Woudenberg Utrecht 06-51558003 josariens@hotmail.com www.sprookjescoach.nl Metaforen en verhalen die de Ziel raken
Irene Bronkhorst Ir. Menkolaan 37 3761 XJ Soest Utrecht 06-20506564 i.bronkhorst@live.nl    
Edwin Wolvekamp Lange dreef 57 3902 AG Veenendaal Utrecht 06-11868522 edwin.wolvekamp@provincie-utrecht.nl www.wolvekampcoaching.nl  
Najat Chicar Edward Jennerstraat 162 2035 ES Haarlem Noord-Holland 06-55714614 n.chicar@chello.nl    
Laura van der Zee Boegspriet 17 1186 WV Amstelveen Noord-Holland 06-83251047 lauravanderzee@gmail.com    
Heidi Peek Meijersloot 66 1831 ED Koedijk Noord-Holland 072-5119010 rex.heidi@orange.nl    
Ellen Spijkers Exterpad 9 1601 RB Enkhuizen Noord-Holland 06-39211402 spijkersellen@hotmail.com    
Anouk van der Schans Hoge Weidelaan 27 2275 TK Voorburg Zuid-Holland 06-16249755 anouk@liveyourbestlife.nl www.liveyourbestlife.nl  
Aïcha Haddouche Floris Burgwal 86 2907 PJ Capelle aan den IJssel Zuid-Holland 06-46238047 aicha.haddouche@rws.nl    
Jacqueline van den Berg Stad en Landschap 82 2923 BP Krimpen a/d Ijssel Zuid-Holland 06-25445873 mailjacquelinevandenberg@gmail.com www.betterlifecoach.nl  
Marjon van der Kraan/ Sanga Amerikalaan 69 5691 KC Son Noord-Brabant 06-53892598 marjon@sanga.nu www.sanga.nu Coaching, persoonlijke ontwikkeling
Petra van den Luitgaarden Morene 201 5403 KW Uden Noord-Brabant 06-51251663 info@xposure-image.nl    
Merel van Veenendaal Efferen 208 5403 XN Uden Noord-Brabant 06-29561911 merel@vanveenendaalcoaching.nl www.vanveenendaalcoaching.nl  
Koos van de Coevering Brabantstraat 72H 5346 PC Oss Noord-Brabant 06-22040634 koos.vandecoevering@gmail.com www.triangelinbalans.nl stresspreventie en lifecoaching
Hans Peerlings Hennesweg 3 6035 AD Ospel Limburg 06-53541771 info@bos-coachingentraining.nl www.bos-coachingentraining.nl  
Anita Jakobs Speulhofsbaan 15 5964 NT Horst-Meterik Limburg 06-30343591 APMJakobs001@kpnmail.nl    
                 
Coaches / Supervisors                
Kirsten Schults Looijdijk 35 3612 BD Tienhoven Noord-Holland 0346-281136 kirsten@mindofyourown.nl    
Mary Moerman Wildforsterweg 17 3881 NH Putten Gelderland 0577-460230 info@kolibri-coaching.nl   Kindercoaching
Vera Nuus Antonyfokkerweg 236 1223 NK Hilversum Noord-Holland 06-20715115 v.nuus@hetnet.nl    
Karin Scharff Hof van Batenstein 9 4131 HB Vianen Utrecht 06-81405335 info@sterrevianen.nl www.sterrevianen.nl Ook EMDR en Rouwbegeleiding
Jaqueline Vergeer Poelgeesterweg 27 2341 NM Oestgeest Zuid-Holland 06-14350718 jacquelinevergeer@zonnet.nl    
Jenneke van den Broek Ijsselstraat 9 2405 AB Alphen a/d Rijn Zuid-Holland 06-28179994 jennekevandenbroek@kpnmail.nl www.therapiecome2me.nl  
Kirsten Kok Azaleastraat 53 3251 CA Stellendam Zuid-Holland 06-51966496 k.kok@dpa-counseling.nl www.dpa-counseling.nl Het gepeste kind, Stiefgezinnen, Ouder-kind rel.
Kirsten Kok Deventerstraat 130 2371CD Apeldoorn Gelderland 06-51966496 k.kok@dpa-counseling.nl www.dpa-counseling.nl Het gepeste kind, Stiefgezinnen, Ouder-kind rel.

 

 

Het mooiste wat je kunt worden is jezelf

Wilt u meer informatie over de Academie voor Psychodynamica en wat wij u te bieden hebben?

 

Bekijk onze introductieworkshops